У Тернополі відомі люди вчать, як стати успішними

0
496

golovnaВ Українському домі «Перемога» організували ярмарок вакансій для всіх, хто прагне знайти роботу та самореалізуватися. Кожен відвідувач має нагоду дізнатися про актуальні вакансії, умови праці та її оплати, соціальні гарантії для працівників, залишити власне резюме.

Серед тих, хто шукає роботу переважає  молодь – студенти, які після навчання хочуть працювати за спеціальністю. Студентка Катерина шукає роботу кухаря або продавця.

– Подивилася, що тут є. – каже вона. – Є вакансії в «Алігаторі», в магазинах і тому подібне. Якщо шукати, то можна щось і знайти.

– Зосереджені тут і представники ІТ сфери, і готельного й ресторанного бізнесу. – продовжує директор молодіжного центру праці Ірина Яремчук. – Звичайно, багато вакансій у сфері програмування. Це одна із популярних галузей, яка потребує молодих спеціалістів.

Захід відбувається в рамках Всеукраїнського проекту  «Profi day». Понад 25 компаній презентувати свої підприємства.  Представники громадських організацій пропонують молоді стажування.

dsc_0151– Подібні ярмарки вже відбулися в багатьох містах України.  Також цього року вперше ярмарок вакансій проведуть в районних центрах, таких як Чортків, Гусятин, Бережани, Кременець.  – зазначив керівник Всеукраїнського проекту ярмарок вакансій «Profi day» Святослав Абрамюк.

Фахівці центру зайнятості консультують відвідувачів з питань ефективного пошуку роботи в Тернополі й районі. Всі, хто прийшов, має змогу поспілкуватися із засновниками провідних компаній, і побувати на різноманітних тренінгах та майстер-класах. Саме зараз Михайло Гросуляк, власник мережі “Самогонна ресторація” розповідає свою “Історію успіху” (тренінг з 14 до 15 год.)

16:00-16:30 – Ярослав Цепенюк – сертифікований викладач “Brain Academy” та Андрій Юрчак – BDM “Brain Academy Ternopil” проведуть тренінг на тему:
“Навчання для подальшої роботи в ІТ-компанії. З чого почати?”

Після цього ( о 16:30) розпочнеться виступ Павла Варениці, соліста гурту «Epolets». Він розповість свою “Історію успіху від моряка до рок-зірки”.

А також багато цікавих і корисних тренінгів відбуватимуться в Українському домі «Перемога» до 20 години.

dsc_0152

dsc_0161

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ