Дуже довга дорога тернополянина до армії

0
287

fddef585720c6ecf3783d2f494b6be08Кажуть, п’яному море по коліна. Але у стані алкогольного сп’яніння людина запросто долає не лише водойми, їй здається, що для неї взагалі не існує ні перешкод, ні правил.

Днями, вірніше уже пізно ввечері, гуляв файним містом один місцевий житель. І був він при цьому добряче напідпитку. Не зважаючи на затуманений алкоголем мозок, чоловік зумів прокласти найкоротший шлях з точки «а» до точки «б». Ось тільки на цьому відрізку була дорога, але не було пішохідного переходу. Але це не зупинило нашого героя і він пішов навпростець.

А тут як у казці – звідки не візьмись патрульні. Поліцейські спробували пояснити чоловікові, що так робити не годиться. А щоб урок краще запам’ятався, склали на нього аж два протоколи – за порушення правил дорожнього руху і появу у громадському місці у п’яному вигляді. Але на цьому неприємності для молодика не закінчилися. Патрульні «пробили» через базу даних і з’ясували, що його давно і наполегливо запрошують на побачення до військкомату. Туди його і доставили.

Якщо у житті нашого героя все складеться добре, то найближчим часом він не лише заплатить штраф, а ще й потрапить туди, де його навчать переходити дорогу і дотримуватися усіх правил.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ