Тернополяни вкотре доводять, що схід і захід єдині

0
314

atoЗі світу по нитці – бідному сорочка, а в цьому випадку – обід або вечеря солдату. 28 тонн продуктів відправили у зону проведення АТО із села Озерної Зборівського району. Городину, хліб, тушонки і теплий одяг збирали волонтери громадської організації «Схід і Захід єдині».

Жителі Озерної намагаються відправляти допомогу на передову майже щомісяця. При цьому самі не біднішають – щоразу загальна маса продуктів сягає 30 тонн. Уже рік тут працює волонтером військовий пенсіонер Ярослав Брилінський.

– Я збираю по Зборівському районі. розповідає чоловік. – Люди здають все, що можуть – буряк, моркву, картоплю, теплий одяг. Це з трьох сіл – Озерна, Курівці, Воробіївка.

Про збір продуктів оголошують у місцевій церкві після богослужіння. А всі ті, хто прийшов на службу потім переказують іншим. Таким чином оповіщують про наступну відправку.

– Оця вся городина – це все дар Божий. – Говорить капелан Іван Шкумбатюк. – І ми можемо нею поділитися з тими, хто цього не має. У нашому випадку – це наші військові на передовій.

 Це вже 34-ту фуру, завантажену необхідним, відправили у керунку Маріуполя. Звідти продукти доставлять у місця дислокації наших військових бригад.

– В осінній період  треба по-максимуму доставити городини хлопцям на передову. – Продовжує координатор ГО  «Схід і Захід єдині» Василь Конько. – Це йде заготовка запасів. Бо взимку того вже ніде не заставиш. У Бучацькому районі завантажили яблук, в Озерній – хліб, бараболю, буряк, чай, а в Кременці – воду.

Громадська організація «Схід і Захід єдині» – одна із небагатьох, котра продовжує допомагати військовим на передовій. Багато хто нині розчаровуються, опускають руки, зневірюються. Але нам потрібно йти до кінця, адже – перемагають найсильніші

– Я вважаю, що можна багато говорити, але впевнений, що такий рух і волонтерська діяльність  сприяють зміцненню українського духу. І кожен українець повинен це робити, бо це необхідно. – підсумовує волонтер Юрій Фролов.

ato-1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ