Тернопільські воїни на сході країни потребують від земляків не лише продуктів

0
301

DSC_0253Військові, які перебувають на сході країни, мають елементарний брак спілкування з однодумцями. До такого висновку дійшли тернополяни Дмитро Гайтко і Тетяна Петришин. У кількох тернопільських частинах вони організували концерт.

– На одному блокпості ми були два дні. – ділиться волонтер Тетяна Петришин. – Воїни сказали, що це були найкращі дні за весь період. Говорили, що якби ми приїжджали хоча б раз на місяць, їм би ця служба була набагато легшою.

Тернополяни об’їздили різні частини.

– До багатьох місць не добралися. – Розповідає голова тернопільської міської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Дмитро Гайтко. – Була небезпека, що обстріляють. Хотіли виступити у всіх частинах. Дали, на жаль, небагато концертів. Але це військовий форс-мажор.

DSC_0219Деякі хлопці казали відверто, що продукти можна передати навіть поштою. Але це не замінить живого спілкування. Кажуть: ти можеш приїхати з порожніми руками, привести книжки, журнали, обняти, поцілувати, поспілкуватися, як там вдома. Кажу їм, що все нормально, дороги роблять – приїдете і будете нормальними дорогами ходити. А вони сміються, що це добре, бо ями вже набридли – навіть, коли  їдуть бойовими машинами.

– Наше завдання – допомогти психологічно. – додає Тетяна. –  Ми небагато везли продуктів і речей. Волонтерські склади були порожні, то ми все з дому повигрібали.

Концертну поїздку на схід підтримала Тернопільська міська рада.

– У матеріальному плані дорогу забезпечили повністю. – каже Дмитро Гайтко. – Транспортом, документацією, морально. Ігор Турський, Леонід Бицюра – просто молодці. Міський голова Сергій Надал нас всіляко підтримує, Олександр Смик, Ігор Мединський. Багато допоміг Василь Конько. Всеукраїнська організація ветеранів АТО помогла. У прифронтових селах нема банкоматів і хлопці не можуть карточкою розрахуватися, щоб купити елементарні засоби гігієни чи каву. То ми ще привезли із собою багато кави.

DSC_0500

DSC_0594

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ