Рейтинг міського голови Тернополя неймовірно виріс

1
651

192343Портал Semantrum складає щотижневий медіа-рейтинг міських голів України.

Позаминулого тижня Сергій Надал займав нещасливе 13 місце. Минулого ж – піднявся одразу на 5 позицій, закріпившись у першій десятці. У трійці лідерів – Віталій Кличко, Андрій Садовий і Геннадій Кернес.

Значно покращити результат Сергію Віталійовичу вдалося за рахунок включення у Тернополі опалення. Про цю подію писали всі, що і далося взнаки. Якщо позаминулого тижня про міського голову Тернополя у онлайн-ЗМІ, друкованих виданнях, соцмережах, на радіо і телебаченні згадали всього 139 разів, то минулого прізвище Надал у цих джерелах зустрічалося 214. Не важко підрахувати, що кожного дня протягом тижня про Сергія Віталійовича згадували трохи більше 30 разів. Таким чином, наш міський голова показав найкращий приріс у рейтингу.

Найчастіше Сергія Віталійовича згадували, що не дивно, на сайті міської ради – 52 рази. Стільки ж разів побачити прізвище Надал мали змогу відвідувачі сайту TeNews.te.ua. До речі, позаминулого тижня сайт міської ради згадував про свого керівника точно таку ж кількість разів. А ось TeNews.te.ua на один раз менше.

Щодо соцмереж, то Сергія Віталійовича найчастіше «просували» на сторінці «Новини Тернополя» «В Контактах». Тут про нього згадали 59 разів.

Серед паперових ЗМІ беззаперечним лідером є «Тернопіль вечірній» – 10 згадок. У «Нової Тернопільської» – 7, 6 у «Вільного життя», 4 у «Номер один» і всього 1 раз у «Свободи».

36 разів прізвище Надал пролунало в ефірі «Ух-радіо» і 21 раз його згадали на каналі ІНТБ.

1 коментар

  1. Найчастіше пана мера згадують звичайні жителі Східного масиву ,які кожен день по кілька разів змушені місити болото ідучи від зупинки “15 школа” по руїнах тротуару по вулиці Лесі Українки .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ