У Тернополі розповіли, як перемагати ворога словом

0
158

slovo-1В Українському домі «Перемога» відбулася зустріч, на якій обговорили, як перемогти в інформаційній війні з Росією. Шеф-редактор журналу політології, футурологі, економіки, науки та культури «Універсум» Олег Романчук розповів журналістам, політологам і громадським активістам, як народжується пропаганда.

– На шляху до реципієнта інформація може спотворюватись, – сказав він, – через зумисне перекручування слів відбувається маніпуляція читачем, глядачем чи слухачем. Наприклад, під час Майдану Росія робила акцент не на прагненні народу до визволення, а на погромах, злочинах. Революція почалася через безвізовий режим, вступ у ЄС. То як ви хочете, безвізовий режим з Європою і Росією? Щоб терористи могли через Україну йти далі?

Лектор вважає, аби перемогти цю війну потрібно правильно вживати слова. Це нечесна війна. Від неправильного значення слова «тероризм» у нас зараз купа проблем.

– Інформаційна війна народжується там, де є суперечки про ідентичність. – зауважив полковник, член спілки Проводу Офіцерів України Петро Костюк. – А саме зараз в Україні про це йде мова. Коли йде інформаційна війна, ти не можеш відсиджуватися зліва чи справа. Ти маєш мати свою позицію.

Також під час зустрічі презентували проект «Універсум», який вже кілька років поспіль бореться проти пропаганди.

ckjdj-2

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ