Завтра у Тернополі любитимуть по-італійськи

0
332

sublimlubvi-0Завтра у Тернопільському палаці культури «Березіль» о 19 годині місцеві театрали і не тільки отримають змогу насолодитися виставою «Сублімація любові» у постановці заслуженого артиста України Володимира Астахова.

Нестримні італійські пристрасті, тісно переплетені із сюжетною лінією, блискуча гра зоряного акторського складу з точним попаданням у характери героїв перенесе глядача до справжньої Італії, де киплять нежартівливі баталії. Комедійна постановка викличе цілий феєрверк емоцій, змушуючи сміятися від душі і співпереживати героям.

Приваблива сеньйорита Паола, роль якої виконує Ольга Сумська, неймовірно подобається політику Леоне (Євгеній Паперний). Ось тільки підстаркуватий чолов’яга не зовсім до душі молодій красуні. Тоді закоханий придумує геніальний, з його точки зору хід – він вмовляє молодого і маловідомого драматурга П’єтро (Віталій Борисюк) віддати йому свої твори. До Леоне приходить слава, а П’єтро отримує прихильність Паоли. Ось тільки, як справжня жінка, вона і сама не знає, чого хоче. Фінал вистави, написаної італійським драматургом Альдо де Бенеддеті, не залишить розчарованим нікого.

І це ще не все. Адже завжди є те, що залишається за лаштунками. Пікантності виставі додає той факт, що героями любовного трикутника зоряне акторське тріо було не лише на сцені, а й у реальному житті. Свого часу ніжні почуття між Ольгою Сумською і Віталієм Борисюком спалахнули саме тоді, коли акторка була дружиною Євгена Паперного.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ