За кількістю фестивалів Тернопільщина обійшла усі області

1
155

tour_444_01_27_2В Україні є 24 області і одна автономна республіка, яку нас зараз відібрали «добрі» сусіди.

Кожна з областей має свої досягнення у певній сфері. Для прикладу минулого року сільгосппідприємства Полтавської області отримали трохи більше 16 мільярдів гривень прибутку. У Вінницькій області вирощують найбільше картоплі, а у Кіровоградській – соняшника. Лідером у вирощуванні цукрового буряка минулого року стала Миколаївська область, а у Хмельницькій зібрали найбільший врожай сої – 497 тисяч тонн.

Але регіони славляться не лише економічними здобутками. Так, у Дніпропетровській області найбільше стадіонів, спортзалів і тирів, а у Сумській – аж 13 лижних баз, що вдвічі більше, ніж у гірській Івано-Франківській. Закарпатська область утримує першість за кількістю шкіл мистецтв для дітей, а у Черкаській – найбільше парків.

У чому ж є лідером Тернопільська область? Тут і думати-гадати не варто. Звичайно ж, за кількістю виставок, ярмарок і фестивалів. Минулого року на території області їх відбулося 857. А нещодавно голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголосив, що кількість фестивалів необхідно збільшити. До кінця цього року ще є кілька місяців. Цікаво, чи нафестивалить наша область вражаючу цифру 1000?

Матеріал підготовлений за даними Державної служби статистики України.

1 коментар

  1. А ще й за кількість громад. Цікаво, коли область обійде всі інші за рівнем заробітної плати?. Напевно тоді, коли брехун Барна піде з посади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ