Коли тернополяни можуть залишитися без газу

0
257

ufА у нас в квартирі газ. А у вас? Без газу сьогодні не обходиться більшість сімей Тернопільщини. Тут і приготування їжі, і опалення житла. А чи можливі випадки, коли газ відключать? Особливо актуальним це запитання є перед початком опалювального сезону.

Отже, газ можуть відключити, коли газопостачальна компанія проводить профілактичні або ремонтні роботи. У цьому випадку споживачів повинні попередити заздалегідь, вказавши точну дату і час відключення. Якщо ж десь сталася аварія, то тут вже вибачайте – відключать без будь-яких попереджень. Це ті ситуації, коли відповідальність за подачу «голубого палива» несуть газовики. А є ще такі, коли відключають з вини споживача.

Заборгованість – одна з перших причин. Але відключють не одразу – боржника повинні письмово попередити і дати 10 днів на погашення боргу.

Якщо ж відбулося самовільне підключення до системи газопостачання, а також приєднання до неї газових приборів без погодження, газ відключать без попередження.

Відсутність лічильника, пошкодження пломб і порушення правил експлуатації газових приладів також можуть стати причиною відключення газу.

І останній пункт – добровільна відмова від газопостачання.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ