Тернопільських водіїв штрафами не залякаєш

0
276

pyanyjВипив? За кермо не сідай! Соціальну рекламу такого змісту чув уже мабуть кожен, тільки от зрозуміли її далеко не всі. В області п’яних водіїв не меншає. Навіть більше, порушують закон не раз. Як-то кажуть – знову на ті ж граблі.

– Майже тиждень тому ми зупинили водія у стані алкогольного сп’яніння, який керував автомобілем«Газель» по вул. Л.Українки. – Розповідає заступник командира начальника батальйону управління патрульної поліції в Тернополі Іван Спридонюк. – Виявилось, що на нього за водіння у п’яному виді було вже складено три протоколи. Перший ще в лютому, другий в квітні, і ось ще один тиждень тому. Перший складали ще інспектори ДАІ – рішення не прийняли. Другий наші патрульні і водія позбавили прав на 18 місяців і він оплатив штраф у сумі 3 тисячі 400 гривень. Щодо третього випадку – матеріали передали до суду. У нього посвідчення водія було вилучене, тобто водій був без документів і знову п’яний. Ми спілкувалися з ним і зрозуміли, що його це не зупинить – ні штраф, ні позбавлення прав. І таких водіїв є багато в Тернополі.

У випадку, коли водія вперше притягають до відповідальності за нетверезе водіння, він платитиме штраф 10 тисяч 200 гривень, що складає 600 неоподаткованих мінімумів і буде позбавлений права керування на рік.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ