У Тернополі хочуть створити «силіконову долину»

0
408

4c94579-759_441-bf1a9-201404080hbo0siliconvalley0titlesЦими днями у Тернополі проходить Всеукраїнський етап Міжнародної олімпіади зі спортивного програмування.

Виступаючи на відкритті цього заходу, заступник голови ОДА Юрій Юрик зауважив, що із аграрної області Тернопільщині час ставати ще й областю ІТ-технологій.

– Наше місто студентське, у нас навчається майже 40 тисяч студентів. – зазначив Юрій Юрик. – Це надзвичайний інтелектуальний потенціал. І ми повинні з розумом його використовувати. Адже сучасне програмування дає змогу покращити ситуацію в медицині, системах безпеки, банківській сфері. Тернопіль повинен стати містом, навколо якого об’єднаються програмісти усієї країни.

В Олімпіаді беруть участь команди 18 університетів і трьох шкіл. У кожній команді 3 учасники і вони протягом 5 годин повинні вирішити до 15 задач різної складності.

Довідково. Силіконова (кремнієва) долина знаходиться в американському штаті Каліфорнія. Відзначається значною щільністю високотехнологічних компаній (комп’ютери та їх комплектуючі, програмне забезпечення, мобільний зв’язок).БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.