У Тернополі хочуть створити «силіконову долину»

0
445

4c94579-759_441-bf1a9-201404080hbo0siliconvalley0titlesЦими днями у Тернополі проходить Всеукраїнський етап Міжнародної олімпіади зі спортивного програмування.

Виступаючи на відкритті цього заходу, заступник голови ОДА Юрій Юрик зауважив, що із аграрної області Тернопільщині час ставати ще й областю ІТ-технологій.

– Наше місто студентське, у нас навчається майже 40 тисяч студентів. – зазначив Юрій Юрик. – Це надзвичайний інтелектуальний потенціал. І ми повинні з розумом його використовувати. Адже сучасне програмування дає змогу покращити ситуацію в медицині, системах безпеки, банківській сфері. Тернопіль повинен стати містом, навколо якого об’єднаються програмісти усієї країни.

В Олімпіаді беруть участь команди 18 університетів і трьох шкіл. У кожній команді 3 учасники і вони протягом 5 годин повинні вирішити до 15 задач різної складності.

Довідково. Силіконова (кремнієва) долина знаходиться в американському штаті Каліфорнія. Відзначається значною щільністю високотехнологічних компаній (комп’ютери та їх комплектуючі, програмне забезпечення, мобільний зв’язок).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ