Машини, яким позаздрить навіть Шалений Макс (фото)

0
464

Нас давно переконують, що апокаліпсис рано чи пізно таки настане. Але люди настільки звикли пересуватися на чотирьох колесах, що навіть після кінця світу знайдуться бажаючі сісти за кермо. Вже навіть сьогодні існують машини, які можуть допомогти вижити у постапокаліптичному світі.

The Marauder

marauderНавкло все зруйновано і спробуй з першого погляду зрозуміти, хто тобі ворог, а хто друг. Якщо ж ти сидиш у салоні «Мародера», то це тебе буде хвилювати менше всього. У цій машині може перебувати 10 чоловік і він перевозить вантаж вагою 4,5 тонни. А ще у нього є пара гармат і бампер, яким можна знести будь-яку перешкоду.

Cadillac One

cadillac-oneКінець світу не означає, що усі машини мають бути страшними. Навіть тоді залишиться місце для стилю. Ця машина саме така. Проблема лише у тому,  що існує вона в єдиному варіанті. Її створили спеціально для президента США,

Toyota Hilux

toyota-hiluxУ цій, здавалося б, нема нічого надзвичайного. Крім одного нюансу – ця машина безвідмовна. Вона заводиться у будь-яких умовах. А в постапокаліптичному світі, що може бути важливішим?

Land Rover Defender

land-rover-defenderУ цієї інша перевага. Нема такого бездоріжжя, з яким вона б не справилася. Хоча виробники ще не випробовували її на українських дорогах. А в Україні шляхи – давно, як після кінця світу.

Oshkosh Wheeled Tanker

tanker-oshkoshЯкщо у вас є машина, вам потрібне пальне. Ось цей «монстр» перевозить 20 тисяч літрів. А гармати дозволять відбитися від нападників.

Action Mobil Desert Challenger

action-mobil-desert-challengerНу і попри все жити також десь потрібно. Цей 30-тонний будинок має 8 колісну базу. Тут є все необхідне – кухня, душ, спальня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ