Сімейний дует на Тернопільщині замість грошей отримав вирок

0
345

muzhchina_privyazan_k_stuluІсторія ця почалася майже два роки тому. У листопаді 2015 року підприємець з Бучача, що на Тернопільщині, після сварки з дружиною пішов шукати істину до місцевого бару. Із собою мав майже 50 тисяч доларів. Чарка за чаркою і чоловік дійшов майже до безпам’ятства. Коли ж здатність мислити повернулася, зрозумів, що не лише не знайшов істини, а й втратив гроші.

Єдине, що спромігся пригадати з минулого вечора – обличчя офіціантки. Саме її і запідозрив у крадіжці.

Увечері, коли жінка поверталася з роботи, разом з батьком наш «герой» заштовхали її у машину і відвезли до покинутого будинку. Там майже 3 години допитували. У підсумку таки вдалося добитися зізнання і навіть записати його на диктофон.

Тим часом зниклу жінку активно розшукували правоохоронці. І таки знайшли. Хоча викрадачі весь час були у масках, вона зуміла їх упізнати.

Нещодавно апеляційний суд розглянув клопотання адвокатів засуджених і залишив у силі вирок суду першої інстанції. Батько отримав 3 роки позбавлення волі, син сидітиме на півроку менше. А ще вони повинні сплатити потерпілій 2 тисячі гривень моральної шкоди.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ