Тернопільський Іхтіандр не зумів втекти від поліцейських

0
334

1003Кажуть, п’яному море по коліна. Вчора 37-річний тернополянин взявся доводити цю істину. Оскільки ж моря поруч не було – чоловік скористався озером.

Але запливу передували хуліганські дії. Розігрітий алкоголем і не по-осінньому спекотним сонцем, наш «герой» почав чіплятися до людей на пляжі. Першими під руку йому потрапила молода пара. 16-річна дівчина намагалася заспокоїти дебошира, за що отримала кілька ударів пластиковою пляшкою по голові. На захист подруги кинувся її кавалер, але сили виявилися нерівними – молодість поступилася досвідові і алкоголю.

Інші відпочивальники намагалися втрутитися у ситуацію, але це хулігана не зупинило. Натомість він розійшовся ще більше. Тоді люди викликали правоохоронців.

Зрозумівши, що ситуація розвивається не на його користь, чоловік кинувся навтьоки. Але бігти довго не зміг. І тоді він прийняв рішення продовжити втечу вплав.

Новоявлений Іхтіандр здолав заледве 300 метрів, після чого зрозумів, що і це йому не під силу. Довелося повертатися на берег, де його з успішним фінішем привітали патрульні.

Тепер горе боксера, бігуна і плавця очікує або великий штраф, або й позбавлення волі терміном до 5 років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ