Тренеру ФК «Тернопіль» не соромно, що команда знову програла

0
150

zbr_8149До вчорашнього матчу 8 туру чемпіонату України у Першій лізі стрийська «Скала» мала у своєму активі дві нічиї і жодної перемоги. Але тут до них у гості завітав ФК «Тернопіль», у якого стан справ ще гірший – одна нічия і багато поразок.

Тепер же у «Скали» є перемога, а у тернополян стало ще більше поразок.

Зате після гри тренер муніципалів Іван Марущак заявив, що йому за свою команду не соромно. Що ж – йому легше. Якби ця поразка була прикрим непорозумінням, як це досить часто буває у футболі, можливо і не було б чому соромитися. Але враховуючи результати команди, тут уже мову потрібно вести не про сором, а про гідність. І у першу чергу – про тренерську гідність.

У самій же грі тернополяни і справді виглядали досить не погано. А все вирішила помилка Юрія Соколовського, який дозволив супернику обіграти себе і прострілити у карний майданчик. Так, найспритнішим виявився Дмитро Скакун. Сталося це на 51-й хвилині.

А на 74-й за друге попередження з поля пішов Ігор Вонс. Залишившись у меншості, тернополяни продовжували шукати щастя біля воріт суперника, але так і не знайшли.

А до повного щастя не завадило б ще почати шукати нового тренера. Ось тільки куди подіти старого?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ