Навіщо ФК «Тернопіль» залишився у Першій лізі?

0
195

792.c2c6270d02fd2bd5dcfc079a7ff864ed8Знаючі люди кажуть: «стабільність – ознака класу». Судячи зі стартових результатів цього сезону,  ФК «Тернопіль» – дуже класна команда. Ось тільки чи тішить цей факт вболівальників?

У вчорашньому домашньому поєдинку проти ковалівського «Колоса» «муніципали» вирішили не відходити від традицій цього сезону. Глядачі ще як слід не вмостилися на трибунах, а гості вже зайшли з одного зі своїх «козирів». Флангову навісну передачу без будь-якого спротиву з боку захисників замкнув капітан гостей Сергій Козир.

Потім були безуспішні намагання тернополян виправити ситуацію. Але на 78-й хвилині Євген Морозко ефектним ударом у «дев’ятку» звів їх нанівець. У компенсований арбітром час рахунок міг стати розгромним. Але поперечина воріт врятувала «муніципалів» від ганьби.

«Колос» здобув свою першу виїзну перемогу у цьому сезоні. А ФК «Тернопіль»… А що ФК «Тернопіль»? Це команда класна і, головне – стабільна. Лише одне запитання не дає спокою – навіщо було залишатися у Першій лізі з такою грою і такими результатами?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ