«Нива», обігравши «Ниву», здобула Кубок Тернопільської області

0
90

AgoLH6SFg3kВчора, на центральному стадіоні Тернополя у фіналі Кубка області зустрілися тезки – тернопільська і бережанська «Нива».

Для номінальних господарів усе розпочалося не дуже приємно – вже на 2 хвилині м’яч побував у їхніх воротах. Гол на рахунку бережанця Пріхна. Та не встигли гості ще як слід відсвяткувати взяття воріт, як рахунок став рівним – відзначився Понєдєльнік. Розв’язка ж матчу відбулася на 51-й хвилині – Яневич приніс тернополянам перемогу і, відповідно, Кубок.

Варто зазначити, що бережанська «Нива» втретє поспіль виходить у фінал цього турніру і програє. Але якщо попередні два рази з однаковим рахунком – 2:0, то тепер бережанці спромоглися забити у ворота суперника хоча б один м’яч.