Львівський молдаванин приніс Тернополю «бронзу» Олімпіади

0
891

Serhiy-TarnovskyyУ фіналі запливу каное-одиночок на 1000 метрів третє місце виборов Сергій Тарновський. Усю дистанцію він відставав від росіянина Іллі Штокалова. Вирішальними у боротьбі за медаль стали останні метри дистанції, коли Сергій зумів прискоритися і таки обійти суперника. Для визначення переможця цієї дуелі довелося застосовувати фотофініш. Тарновський виявився на 0,11 секунди швидшим.

Сергій на цій Олімпіаді представляє Молдову. Хоча до 2013 року у нього було українське громадянство. Жив у Львові. А спортивну майстерність здобував саме у Тернопільській ДЮСШ «Буревісник». Нині є студентом Тернопільського національного економічного університету.

І ще одна «пікантна» деталь – Сергій однофамілець засновника Тернополя Яна Тарновського. Символічно.Чи не так?