У Тернополі вже забули героїв Майдану?

1
235

УСТИМ1Устим Голоднюк, герой України. Загинув на Майдані від кулі снайпера. Устим був у голубій касці миротворця. Але це не зупинило вбивцю. На той момент йому було лише 20 років.

12 серпня йому б виповнилося 22. І хто про це згадав? Рідні і близькі. А влада? Влада уже забула, що він був – Устим Голоднюк.

Ніде. На офіційних сайтах обласної адміністрації і ради, тернопільської міської ради – жодного слова. Та що там обласних… На рідній йому Збаражчині ні районна адміністрація і рада, ні міська не спромоглися хоча б на рядочок. І Бережанська міська рада промовчала, не згадавши про їхнього почесного громадянина Устима Голоднюка.

Не варто переглядати сторінки у соціальних мережах місцевих політиків. Там з цього приводу також амнезія. Здебільшого розповіді про видатні досягнення і успіхи. Таким, як Голоднюк, уже місця нема.

Незабаром День Незалежності. У Києві військовий парад. У регіонах мітинги. Виходитимуть на трибуни. Битимуть себе обома руками у груди і галасуватимуть: «Не забудемо, не пробачимо». Забули. Надто швидко забули.

Оці офіційні пам’ятні повідомлення не потрібні ні самому Устимові, ні його рідним, ні близьким. Вони потрібні суспільству. У нас же про День бухгалтера чи землевпорядника завжди пам’ятають. (Не ображаю людей цих професій, це лише для прикладу). А ось про героїв влада забула дуже швидко.

Усе тому, що владі герої не потрібні. Ні живі, ні мертві. Їм потрібен електорат. Їм не потрібні люди, здатні вийти на Майдан і підставити оголені груди під кулі. Їм потрібні люди, які стоять у черзі за субсидіями.

Вони забули. Ми пам’ятаємо. Кожного. Поіменно…

1 коментар

  1. 1 ви недовго ще будете памятати. А тих хто поклав свое життя за визволення в1д фашист1в ви дуже памятаете? Памятаете т1льки тих. хто польських д1тей на шматки краяв. Бо вони сам1 себе заставляють згадувати. А так життя людське побудоване. що память людська дуже коротка. 1 свое життя в1ддавати нев1домо за що не варто. 1 спрапвд1 – ви вжен бачите результати того майдану. Зам1сть того. щоб почекати 4 м1сяц1 1 обрати президентом того. кого ви захот1ли. ви вибрали 1 п1дтримали ол1гарх1чну владу. Вам краще жити стало? 1 життя ск1лькох таких неповнол1тн1х вони ж сам1 загубили. Це вони стр1ляли в них. щоб зробити бучу в народ1. 1м не шкода н1кого 1 н1чого 1 н1кого вони н1коли не будуть памятати. А молодо1 людини нема 1 не буде н1коли. 1 кр1м матер1 память про нього н1хто не збереже.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ