Безробітних Тернопільщини запрошують у «Фокстрот»

0
445

фокстортУ рамках заходу «Тижні Фокстрот» Тернопільський міськрайонний центр зайнятості спільно з ТОВ САВ «Дістрібьюшн» провели «День відкритих дверей на виробництві». Участь взяли 27 безробітних, які перебувають в пошуку роботи в Тернопільському міськрайонному, а також в Підволочиському, Козівському, Збаразькому районних центрах зайнятості.

Представник тернопільського магазину «Фокстрот» Тамара Оксюта сказала, що сьогодні компанія ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» – одна із найбільших роздрібних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Перший магазин відкрили ще у 1994 році. Нині мережа налічує більше 200 супермаркетів.

Роботодавець презентував своє підприємство і організував екскурсію в торговому закладі. Усі бажаючі змогли ознайомитись з умовами праці та відпочинку, графіком роботи. Тамара Оксюта відповіла на запитання безробітних щодо критеріїв підбору претендентів, надання соціального пакету. Наголосили на перспективах розвитку мережі «Фокстрот», йшлося і про можливість кар’єрного росту.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями ТМРЦЗ Лариса Дмитренко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ