
Після того, як журналістка з місцевого телебачення взяла інтерв’ю у бомжа Сергія, він став лідером серед своїх. Інформацію про раптову увагу з боку ЗМІ поширював самостійно.
– Я такий вот так стою. А вона підходить! Файна така…ммм
– А що питала?
– Шо-шо?.. Ну, чого став без.. безхатченком..
– А ви що?
– А я – такий: “Я знаю, хто я! Я маю хату в селі, але мене брат…брат мій рідний вигнав з моєї хати!” От і всьо…
– А чому вас вигнали?
– Ну, бо пив дуже…
Після інтерв’ю Сергія в оточенні люблять всі. Тут його називають “Новим Джоні Деппом”. А ще стали поговорювати про те, що Сергія скоро заберуть на канал, бо він “дуже файно дивиться в камері”.
На каналі таку інформацію спростували. Повідомили, що робили сюжет про безхатченків, які “поселилися” біля магазину “Молоко” і заважають відпочинку жителів і гостей міста.
Воксана ШВАРЦ
P.S. Сайт ПРО Те бажає вам частіше усміхатися








































