Не врятоване життя – хто винен і де правда?

0
177

14247599007_4f3318d663_o_729x54728 липня на Тернопільському ставі сталася чергова трагедія – потонула 29-на жінка. Миттєво більшість інтернет сайтів міста зарясніли повідомленнями, що її можна було врятувати. Але на заваді стали кафе і огорожа.

А ось сайт державної надзвичайної служби в області розмістив дещо іншу інформацію: «По прибуттю на місце було встановлено, що тіло знаходиться на відстані 15 м від берега. За допомогою гумового човна бійці Служби порятунку транспортували потерпілу на берег та передали працівникам швидкої медичної допомоги. У потерпілої не було виявлено ознак життя».

Здавалося б, все стало на свої місця. Рятувальники зробили все від них залежне і ніщо їм не заважало.

Але це тільки здавалося б. Тому що в інтерв’ю одному з місцевих видань заступник начальника першого рятувального загону, майор Сергій Мандзій, зауважив, що огородження набережної і справді жодним чином не завадило рятувальникам. У той же час він підкреслив, що на момент прибуття рятувальників – «люди, які відпочивали на пляжі, уже жінку підняли і транспортували до берега».

Ось тут і виникає найголовніше запитання – так хто все ж таки витягнув жінку з води? Тепер все одно вже нічого не зміниш – людина загинула. Дивує інше – чому у цьому випадку так багато суперечностей? На жаль, ми навряд чи отримаємо відповідь на це запитання.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ