Чому тернопільські патрульні ходять квартетами?

0
354

поліціяДнями тернопільські патрульні, прогулюючись містом, помітили на асфальті загублене пенсійне посвідчення. У результаті слідчо-пошукових дій, власницю документа вдалося швидко встановити. І щасливій пенсіонерці, яка на той момент ще і не підозрювала про свою згубу, повернули право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Тут, як кажуть честь і хвала, нашим правоохоронцям. Я лише не зрозумів, чому одне посвідчення одній пенсіонерці пішли повертати аж четверо патрульних?

Один чи, нехай, двоє з цим важким завданням не дали б собі ради? Можливо, вони остерігалися потрапити у засідку чи сподівалися за вказаною адресою “накрити” пенсійне кубло?

А тепер уявіть собі картину. Відчиняєте двері, а в коридорі – четверо людей у формі. Потрібні досить міцні нерви. Тут і інфаркт можливий.

У радянські часи про міліцію ходив такий анекдот:

– Чому міліціонери ходять по троє?

– Тому, що один вміє читати, другий писати, а третій наглядає за цими розумниками.

Тепер же до цих трьох персонажів додався четвертий. Він – фотографує.

До слова, проїжджою частиною вулиці Замкової котрий день ходить молода жебрачка, порушуючи правила дорожнього руху і створюючи небезпеку для автомобілістів. Пригадуєте хлопчика у калюжі? Батько писав пояснення, пообіцявши більше ніколи не дозволяти дитині гратися на дорозі, бо це небезпечно. А тут – нічого. Ніхто не звертає уваги. Бо руки зайняті. Вони селфі роблять – квартетами з пенсіонерами.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ