Хто з тернопільських політиків змінить партію?

0
131

політикЗа кілька останніх днів в Україні з’явилися дві нові партії. Народні депутати від БПП Сергій Лещенко і Мустафа Наєм оголосили про створення нової політичної сили на базі «Демократичного альянсу». До них уже приєдналася Вікторія Пташник, яка пройшла у парламент за списками «Самопомочі». Про створення партії оголосили 25 червня і вже вчора провели перший з’їзд.

А колишні заступники генерального прокурора Давид Сакварелідзе і Віталій Касько також 28 червня повідомили про створення нової політичної партії. Заявили, що готові привести на українське політичне поле нового гравця. Яку назву отримає нове утворення і яку ідеологію візьме за основу, достеменно ще невідомо.

Водночас між двома «новонародженими» тривають попередні перемовини про об’єднання. Роблять це для того, щоб не розпорошувати сили на майбутніх виборах і не відбирати один в одного голоси виборців. Якщо це станеться, Україна може отримати досить потужну політичну силу. Враховуючи потребу співвітчизників у змінах і втому від старого політичного класу, ця чи ці партії можуть стати лідерами електоральних уподобань.

Тоді можна прогнозувати якийсь рух і серед тернопільського політикуму. Багато можуть спробувати повернути собі «місце під сонцем» саме за допомогою нових партій. Але прогнозувати хто і куди – таки не варто. Тут, як кажуть, поживемо – побачимо.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ