Молодь віком від 16 до 24 років вчилася два дні біля печери

0
467

ЛисоняВільна молодь з Тернопільщини та інших областей зібралася поблизу печери Млинки у селі Залісся Чортківського району.  Більше 40 учасників взяли участь у молодіжному патріотичному таборі «Лисоня». Захід провели 4-6 липня  в рамках освітнього проекту «Курс Вільних Людей». Організатори – громадська організація “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” за сприяння Департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА.

У програмі табору – лекції просто неба. Теми пізнання: хто такий сучасний бандерівець, суспільно-політична ситуація в Україні, як почати брати на себе відповідальність, як бути ефективним тощо. Учасники дискутували і брали участь у ділових іграх.

Лисоня– Нам усім потрібно вчитися і практикуватися. – каже комендант табору Оксана Корінь. – Саме це ми і хотіли подати учасникам.

Таборовики змагалися на командній смузі перешкод, грати у рухливі ігри, співали біля ватри. Справжнім сюрпризом для учасників стала екскурсія в одну з найдовших в Україні печеру Млинки.

– Цього року табір наповнений тренінговою програмою. – говорить учасниця Софія Сукач. – Ми більше згуртувалися, завели нові знайомства. Дякую кожному за море приємних вражень, позитив, щирість, кумедні моменти. Чекатиму наступних зустрічей і спільних проектів.

Подібні табори проведуть у Львові, Києві і Сумах.

Лисоня

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ