Тернопільські повії на місяць йдуть у відпустку

0
583

повіїВпродовж липня у тернопільських альфа-самців, які люблять сходити «на ліво», заплативши за це гроші, починається період утримання. Винна у цьому надмірна увага місцевих правоохоронців до «нічних метеликів».

Протягом останніх днів поліцейські затримали 9 жінок, яких підозрюють у наданні сексуальних послуг. Хоча про які підозри йде мова, якщо тих взяли, як то кажуть, «на гарячому». На жаль, для місцевих любителів «полунички» кадри «гарячих» затримань не потрапили у мережу. Не можна їх побачити і на офіційному сайті поліції.

Проте патрульні попередили і повій, і потенційних клієнтів, що впродовж липня серйозно і цілеспрямовано займатимуться профілактикою проституції. Чому саме у липні і чому лише місяць – «копи» не уточнили. Хоча у нас так заведено – усе робити впродовж місяця. Місяць безпеки на дорогах, місяць благоустрою, місяць добровільної здачі зброї, місяць боротьби з повіями.

Займатися проблемами впродовж року у нас не звикли. Та то і важко 365 днів ловити «на гарячому» «нічних метеликів». Тут у будь-якого поліцейського щось «закипіти» може…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ