Незабаром у Тернополі буде мода на довге волосся

0
492

СтрижкаІнколи здається, що жити в Україні – це все одно,  що брати участь в якомусь реаліті-шоу, де учасники мають вижити за будь-яку ціну. А щоб шоу це не здавалося учаснику пікніком, продюсер постійно погіршує умови.

Підняли ціни на газ, опалення і гарячу воду. Кардинально підняли. Тепер, кажуть, на черзі холодна вода. Вам уже страшно? Розслабтеся. Справжній страх ще попереду. Коли зростуть у ціні не лише продукти, а й відбудеться значне подорожчання у сфері послуг.

Перш за все – за рахунок збільшення орендної плати. Орендодавцю доведеться сплачувати значно більші суми за опалення і повернути гроші він захоче за рахунок орендарів. Ті ж, у свою чергу, змушені будуть підняти вартість своїх послуг. І то не всі. Будуть такі, яким таке зростання вартості оренди виявиться просто не по кишені. Багато хто спробує піти не те що у тінь, а у пітьму. А дехто взагалі закриє власний бізнес і піде на біржу праці.

Уявіть собі, наприклад, перукарню. У неопалюване приміщення клієнт не прийде. А опалення відтепер коштує дорого. Відповідно, зросте вартість всіляких  стрижок, укладок і хімій. Воно все і так було недешевим. Тепер же стане ледь не розкішшю. А дехто, порахувавши у скільки це задоволення обійдеться сімейному бюджету, взагалі  може вирішить змінити стиль. Хоча деякі перукарі давно вже зрозуміли, що набагато вигідніше надавати послуги «на дому».

Аналогічна ситуація з шевцями. Нове взуття при сьогоднішніх цінах не всі собі можуть дозволити. Тому так багато людей відвідує секонд-хенди. А тепер ще й «підлатати» якісь мешти буде по кишені не всім.

І так практично – куди не глянь. Як бачимо, наш генеральний продюсер і його сценаристи роблять все, щоб малий і середній бізнес в Україні якщо не знищити, то хоча б перевести його з тіні у глибоку пітьму.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ