До такого у Тернополі ще не дійшли

0
335
Кетрін Зета-Джонс і Антоніо Бандерас: "Яку вулицю Тернополя назвуть на честь Зорро ми вам не скажемо"
Кетрін Зета-Джонс і Антоніо Бандерас: “Яку вулицю Тернополя назвуть на честь Зорро ми вам не скажемо”

Іменем магістра Йоди пропонують назвати одну з вулиць столиці. Якщо хто не в курсі – це один з головних персонажів саги «Зоряні війни». Автор петиції, яка з’явилася на сайті Київської міської ради пропонує назвати на честь джедая вулицю Регенераторну. Цікаво, що на ній є всього один будинок і той чомусь під номером 4.

У Тернополі також є бажаючі вплинути на топоніміку міста. То їм хочеться замість Пушкіна бачити пам’ятник Дантесу, то якусь з вулиць назвати на честь політичного діяча, про якого вони самі довідалися напередодні з Вікіпедії.

А чому б і справді не називати вулиці файного міста іменами літературних і кінематографічних героїв. Вулиця імені Хана Соло чи Принцеси Леї. Це з все тих же «Зоряних війн». На жаль, Чубаці навряд чи випаде честь отримати хоча б якийсь іменний провулок. Бо вулиця імені Чубаки буде надто вже співзвучною з прізвищем одного місцевого персонажа.

Але чому тільки «Зоряні війни». Є багато інших цікавих варіантів. Вулиця імені Зорро. Звучить? Звучить.

Листопадову пропоную назвати на честь Робін Гуда. Він також відбирав у бідних і роздавав багатим. Хоча ні, він, здається, робив навпаки. І хто йому винен? Робив би все, як розумні люди з вулиці Листопадової у Тернополі, і очолив би рейтинг тодішнього «Форбсу». А так –  помер у лісі під дубом, маючи з рухомого і нерухомого майна лише лук і стріли.

Вулицю, на якій знаходиться будівля обласної адміністрації можна назвати іменем Арсена Люпена. Був свого часу такий відомий злодій. Я ні на що не натякаю, просто якщо вже перейменовувати, то перейменовувати.

А варіантів таки є безліч – вулиці імені Карлсона, Котигорошка, Тома Сойєра і капітана Немо. Можливо, тоді таки зменшиться кількість бажаючих перейменовувати вулиці лише заради того, щоб їх перейменовувати.

Руслан ДОРОТЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ