До такого у Тернополі ще не дійшли

0
236
Кетрін Зета-Джонс і Антоніо Бандерас: "Яку вулицю Тернополя назвуть на честь Зорро ми вам не скажемо"
Кетрін Зета-Джонс і Антоніо Бандерас: “Яку вулицю Тернополя назвуть на честь Зорро ми вам не скажемо”

Іменем магістра Йоди пропонують назвати одну з вулиць столиці. Якщо хто не в курсі – це один з головних персонажів саги «Зоряні війни». Автор петиції, яка з’явилася на сайті Київської міської ради пропонує назвати на честь джедая вулицю Регенераторну. Цікаво, що на ній є всього один будинок і той чомусь під номером 4.

У Тернополі також є бажаючі вплинути на топоніміку міста. То їм хочеться замість Пушкіна бачити пам’ятник Дантесу, то якусь з вулиць назвати на честь політичного діяча, про якого вони самі довідалися напередодні з Вікіпедії.

А чому б і справді не називати вулиці файного міста іменами літературних і кінематографічних героїв. Вулиця імені Хана Соло чи Принцеси Леї. Це з все тих же «Зоряних війн». На жаль, Чубаці навряд чи випаде честь отримати хоча б якийсь іменний провулок. Бо вулиця імені Чубаки буде надто вже співзвучною з прізвищем одного місцевого персонажа.

Але чому тільки «Зоряні війни». Є багато інших цікавих варіантів. Вулиця імені Зорро. Звучить? Звучить.

Листопадову пропоную назвати на честь Робін Гуда. Він також відбирав у бідних і роздавав багатим. Хоча ні, він, здається, робив навпаки. І хто йому винен? Робив би все, як розумні люди з вулиці Листопадової у Тернополі, і очолив би рейтинг тодішнього «Форбсу». А так –  помер у лісі під дубом, маючи з рухомого і нерухомого майна лише лук і стріли.

Вулицю, на якій знаходиться будівля обласної адміністрації можна назвати іменем Арсена Люпена. Був свого часу такий відомий злодій. Я ні на що не натякаю, просто якщо вже перейменовувати, то перейменовувати.

А варіантів таки є безліч – вулиці імені Карлсона, Котигорошка, Тома Сойєра і капітана Немо. Можливо, тоді таки зменшиться кількість бажаючих перейменовувати вулиці лише заради того, щоб їх перейменовувати.

Руслан ДОРОТЯКБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.