У Теребовлі відбулася одна з наймасштабніших виїзних донацій за
останній час.
Під час роботи мобільної бригади Тернопільського обласного центру служби
крові вдалося провести 100 донацій та заготовити 45 літрів крові. У центрі
зазначають, що це рекордний результат для виїзних донацій.
До доброї справи долучилися жителі громади, представники різних установ,
медики, рятувальники, правоохоронці, освітяни та військовослужбовці.
— Саме завдяки мобільним виїздам ми можемо бути ближчими до громад,
залучати нових донорів та оперативніше поповнювати запаси крові. Теребовля
вкотре показала приклад єдності, відповідальності та людяності, —
зазначають у центрі крові.
У закладі подякували кожному донору, який знайшов час та долучився до
порятунку інших. Там додають: кожна донація може врятувати одразу кілька
життів.









































