Біля Тернопільського ставу двоє дітей знайшли труп у валізі

0
843

Сьогодні дві дівчинки, прогулюючись біля Тернопільського ставу, виявили моторошну знахідку.  На березі водойми діти знайшли труп  жінки у валізі. Про це повідомила виданню “Погляд” знайома мами  однієї з дівчаток.

Інформацію підтвердив  речник поліції Тернопільщини Сергій Крета. За його словами, на місці працюють експерти-криміналісти та лікарі. Подробиці будуть згодом.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ