Сьогодні дві дівчинки, прогулюючись біля Тернопільського ставу, виявили моторошну знахідку. На березі водойми діти знайшли труп жінки у валізі. Про це повідомила виданню “Погляд” знайома мами однієї з дівчаток.
Інформацію підтвердив речник поліції Тернопільщини Сергій Крета. За його словами, на місці працюють експерти-криміналісти та лікарі. Подробиці будуть згодом.









































