30 травня в м. Тернопіль по вул. В.Великого,3 на пішохідному переході водійка на Honda здійснила наїзд на місцеву 13 річну дівчинку.
Дитину з діагнозом «ЗЧМТ, струс головного мозку, забій обличчя та кистей обох кінцівок» доставлено в Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню.









































