У Тернополі на пішохідному переході автомобіль збив дівчинку

0
101

30 травня в м. Тернопіль по вул. В.Великого,3 на пішохідному переході водійка на Honda здійснила наїзд на місцеву 13 річну дівчинку.

Дитину з діагнозом «ЗЧМТ, струс головного мозку, забій обличчя та кистей обох кінцівок» доставлено в  Тернопільську обласну дитячу клінічну лікарню.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ