Ірина Веприк створює мультфільми із вовни

0
122

Героїв для коротких мультфільмів тернополянка Ірина Веприк-Філімонова створює сама. Потім знімає і монтує відео. Таким чином вона демонструє свої вироби.

– Це – сувеніри, висотою 8-12 сантиметрів – каже Ірина. – Казкові жуки стають окрасою будинку. Та люди найбільше реагують на мультфільми. Відгукуються, що подобається, як вони рухаються.

Мультфільми про жуків Ірина створює за 2-3 години.

– Перед тим, як відправити жуків до замовника, я їх фотографую і знімаю одразу багато коротких відео. Потім уже в різних додатках монтую різні ролики.

Носить асиметричні хустки

Також майстриня недавно захопилася виготовленням асиметричних хустин. Носить їх при нагоді.

– Коли один край хустини довший, по-іншому можна обмотати навколо шиї, – каже Ірина. – Так елегантніше.

Хустки Ірина творить із вовни.

– Дехто думає, що тканина «кусається», – продовжує. – Використовую мериносову тонку вовну. Хустка приємна до тіла.

Хустини ручної роботи відрізняються тим, що їх можна створити будь-якого кольору, з переходами від одного відтінку до іншого. Створюю цікаві фактури – хустина може бути тоншою чи, навпаки, щільнішою і теплішою. Кожна хустина – особлива. Навіть використовуючи однакові матеріали, вони відрізнятимуться, оскільки це ручна робота.

Наплічники у формі звірят

Ірина Веприк-Філімонова на вулиці носить наплічники із великих котів. Творить їх сама. Також із шерсті.

– Такі рюкзаки не залишаються поза увагою, – розповідає. – Люди часто хочуть взяти на руки, помацати того котика. Питаються,  з чого він зроблений. Дехто навіть хоче сфотографуватися з котиком.

Детальніше читайте у публікації: Тернополянка носить на спині великих котів (відео)

За освітою Ірина – юрист. Працювала державним виконавцем, потім на підприємстві юрисконсультом. Залишила кар’єру юриста. Присвятила себе творчості і сім’ї.

– Коли наш син Олександр на IT курсах, ми з чоловіком прогулюємося парком, – каже Ірина. – Використовуємо цей час для себе. Завжди маємо із собою термос із чаєм або кавою. Олег часто знімає відео. Підтримує мене, надихає творити далі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ