Максим Кріппа підбив підсумки 2022 року для академій клубу NAVI

0
42

Власник кіберспортивного клубу NAVI Максим Кріппа підбив підсумки 2022 року для академій клубу та поділився новими планами розвитку українських талантів.

Стало відомо, що український кіберспортивний клуб NAVI передав свій слот у другому сезоні професійного турніру Dota Pro Circuit 2023 своїй юніорській команді з Dota 2. Керівництво клубу таким чином продовжує розвивати молоді таланти і впевнене, що в майбутньому вони зайняти місця в основному складі.

Нагадаємо, що молодіжну команду NAVI з Dota 2 було представлено влітку 2022 року. До складу увійшли п’ять гравців до 18 років (три українці, латвієць та казахстанець), кожен з яких посідає місце серед 300 найкращих гравців європейського рейтингу.

Як повідомив клуб, відбір проходив упродовж трьох місяців, а куратором проекту став українець Іван Artstyle Антонов. Примітно, що разом з ним NAVI у 2011 році виграли найпрестижніший чемпіонат з Dota 2 – The International – із призовим фондом у $1600000.

Слід зазначити, що після початку війни NAVI повністю відмовилися від російських гравців у молодіжному складі Counter-Strike: Global Offensive та зосередили свої ресурси на розвитку українських талантів.

“В академії NAVI завжди були переважно гравці з України, але після 24 лютого всі росіяни були негайно виключені з NAVI Junior. Шлях туди назавжди закритий навіть найталановитішим молодим гравцям країни-агресора. Найближчими роками клуб ще більше зосередить сили на пошуку та розвитку молодих талантів України На початку 2023 року ми вирішили дати шанс молодіжному складу з Dota 2 проявити себе на “великій” сцені, впевнений завдяки досвіду наших тренерів ми виведемо на професійну сцену нових талановитих гравців, які стануть в один ряд з нашим головним випускником Валерієм B1t Ваховським. і здобудуть багато перемог під прапором України”, – зазначив власник NAVI Максим Кріппа.

Зараз у NAVI дві академії: у першій навчаються гравці у Counter-Strike: Global Offensive, друга готуватиме гравців у Dota 2. Молоді гравці клубу постійно вдосконалюють свої навички під наглядом досвідчених тренерів та показують гарні результати на чемпіонатах. З-під крила NAVI Junior вийшов українець Валерій “B1t” Ваховський, зараз він грає в основному складі NAVI у CS:GO. У 2021 році Валерій переміг у номінації “Найкращий молодий гравець року” на церемонії вручення авторитетної премії Esports Awards.

Джерело: DELO.ua

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ