Всеукраїнська організація “Дія” нагородила 10 жінок з Тернополя

0
138

У День дієвої жінки  всеукраїнська громадська організація «Асоціація жінок України «Дія» відзначила  п’ятирічний ювілей. З цієї нагоди в Тернополі відбулася урочиста імпреза, яка зібрала  жінок, як учасниць проєктів, так і тих, хто  допомагав відкривати бізнес, створювати нові громадські організації,   представників родин, яким вдалося допомогти у скруті.

За словами учасниць урочистостей,  жінки приходять в організацію  допомагати іншим, а в першу чергу допомагають собі. Вони дають іншим, а вертається їм  сторицею.

Як розповіла очільниця Тернопільського осередку  «Дії» Ольга Шахін, за п’ять років  організація стала великою – є  28 філіалів по всій Україні та навіть є представництва в Польщі, Чехії, Словенії. Лише в Тернополі вони надали допомоги на мільйон гривень.  Організація відзначена нагородами світового рівня. Представників Української асоціації жінок знають  в ООН, де вони виступали,  у Європарламенті, де навчалися, у Верховній Раді  України, де одержували нагороди. Але, як вважають «дієвочки»,  головна нагорода – це щасливі очі  жінок, їх дітей, їх чоловіків.

Вже стало  традицією «Дії» у цей день відзначати жінок у номінації “Дієва жінка” року.

«Ми відзначаємо, жінок, які на думку тернополян і на нашу думку, своєю працею змінюють наше суспільство на краще», – сказала очільниця організації. Зворушливою була церемонія нагородження, бо кожна жінка, то окрема щемна історія.

Мирославу  Питак  відзначили  за підтримку тих, хто захищав та захищає  волю і єдність України, Аллу Пенову, Ольгу Гаврилів, Олену Коваль, Маргариту  Цимбалу  за вагомий внесок у залученні людей з інвалідністю до суспільного життя .

Наталя Задойона  одержала відзнаку  за силу духу  та   вагомий внесок у роботі з багатодітними родинами, Ірина Максимюк – за  підтримку та реалізацію правових освітніх проєктів, Світлана Бичковська за силу духу, за активну громадську позицію. В ювілейний день народження членкинею організації стала і одержала відзнаку  громадська діячка  Мар’яна Головко.

Відзнаку одержала і   заслужена журналістка України, активна дописувачка нашого сайту  Людмила Островська – за об’єктивне інформування громадськості, вагомий внесок у розвиток тернопільського медіапростору та з нагоди Дня дієвої жінки.

Ольга Шахін побажала всім щастя та здоров’я: «Жінки, не зупиняємось! Діємо разом, заради кращого майбутнього наших дітей,  України! Пишаємося тим, що нас впізнають  за нашими шаликами, що хочуть бути однією з нас! Плани наші незмінні: ми завжди будемо там, де найбільше потрібна підтримка жінці, громаді. Ми мріємо, віримо, діємо!»

Наталя Лазука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ