Як захистити себе від фінансових негараздів

0
242

Сьогодні дуже важко уявити наше життя без системи страхування. Сучасні громадяни прагнуть убезпечити своє фінансове становище, захистити себе від неприємностей, що можуть трапитися з автомобілем, з будинком, зі здоров’ям. Різні програми стають доступними, а виплати — більш прозорими. І головне — зростає кількість пропозицій від компаній, отже, клієнти можуть вибрати той варіант, який їм до вподоби. До того ж більшість полісів можна замовити онлайн на офіційних сайтах.

Що можна вигідно застрахувати в Україні

На страховому ринку України представлена ​​велика кількість фірм. Але фахівці радять довіряти найбільшим представникам. Прикладом може бути страхова компанія «Арсенал Страхування». Договір, оформлений із такою організацією, дозволяє почуватися більш захищеним у критичній ситуації. Маленькі фірми, на жаль, не завжди можуть гарантувати виплати в повному обсязі у разі настання страхового випадку.

Сучасні СК пропонують своїм клієнтам такі види страхування:

  • автомобільне. Це найпопулярніший різновид страхового захисту. Без поліса ОСЦПВ виїзд на дороги України заборонений. Особливість полягає в тому, що виплати на відновлення автомобіля або лікування одержує не сам страхувальник, а учасник ДТП, який постраждав від дій власника поліса;
  • туристичне. Цю страховку оформляють мандрівники, виїжджаючи за кордон. Співпраця СК зі службами підтримки практично у всіх країнах світу гарантує, що туристу буде надана медична допомога в непередбачених ситуаціях;
  • медичне. Мабуть, сьогодні в умовах пандемії це один із найбільш потрібних видів страхування. Особливо поширені програми для корпоративних клієнтів, які захищають працівників від негативних наслідків Covid-19. До пакета входять відшкодування витрат на госпіталізацію, повернення вартості ліків.

Заплативши невелику суму при купівлі страхового поліса, клієнт може бути впевнений у тому, що у критичних ситуаціях його фінансові проблеми будуть розв’язані.

 

Сучасний спосіб оформлення договору

Крім гарантій при настанні страхового випадку, сучасні великі компанії пропонують більш зручний формат придбання полісів — онлайн.

Переваги купівлі страховки в електронному форматі полягають у тому, що:

  • немає потреби витрачати час на поїздку до офісу. До того ж онлайн-платформа для придбання страховки доступна цілодобово;
  • можна самостійно порівняти різні комерційні пропозиції та вибрати оптимальний варіант;
  • придбати поліс дуже просто — достатньо заповнити спеціальну форму й оплатити;
  • використання електронних документів відкриває додаткові можливості. Наприклад, маючи договір ОСЦПВ, оформлений онлайн, можна заповнити електронний європротокол на сайті МТСБУ при невеликому ДТП й не чекати приїзду поліції.

На думку експертів, такий спосіб оформлення страхових договорів з часом стане базовим, і попереду будуть ті компанії, які змогли швидше адаптуватися до нових реалій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ