Катерина Гургач з Чорткова танцює в повітрі на висоті понад 10 метрів

0
3287

Катерина Гургач з Чорткова займається повітряною гімнастикою на полотнах. Недавно вразила своїми трюками в повітрі, які зафіксувала фотозйомкою недалеко від села Біла Чортківського району. Там прикріпили полотна до залізничного моста, висота якого 40 метрів.

– Це залізничний міст через річку Серет, – розповідає Катерина. – Місцеві називають його Чорним мостом. Ми знайшли безпечне місце для закріплення полотна, на спеціальних тросах і карабінах.  Висота від кріплення приблизно 20 метрів, трос 10 метрів і саме полотно 10-11 метрів. Чи не страшно? Страх завжди присутній, але є напрацьовані навики та вміння, впевненість у своїх силах.  Гімнастикою займаюся з дитинства, а повітряною гімнастикою 5 років. Це один з небагатьох видовищних видів спорту, в якому поєднується відчуття польоту, сила, гнучкість, грація. Це захопило мене до глибини душі. Це є цирковий вид мистецтва, для якого потрібно не тільки бажання, а і велика праця над собою. В повітряній гімнастиці треба бути не лише спортсменом, а й артистом, вміти виконати складні елементи на полотнах і при цьому передати свій образ глядачам. Це поєднання спорту, танцю і краси.

Катерина виступає на місцевих концертах, змаганнях.

– Перший масштабний виступ був на 50 хвилин у мюзиклі «Історія про Тарзана від Тімона та Пумби», – продовжує Катерина. – За моєї постановки та режисури в ньому задіяли 60 дітей. Восьмеро з них – на полотнах. Цей мюзикл представлений на сцені за сприяння Департаменту культури, як перший дитячий мюзикл з акробатичними елементами за останні 30 років.

Катерина працює в танцювально-акробатичному клубі. Каже, що для того, аби тіло було здоровим і сильним, потрібно багато занять, терпіння, витримки, робота над собою і здорове харчування. Треба споживати багато овочів і фруктів.

– Діти з певним досвідом на занятті можуть віджатись від 20-100 разів і підягнутись на турніку до 10 разів, – додає. – Всі в захопленні від повітряної гімнастики як від циркового мистецтва. Глядачі висловлюють страх, різні емоції і захват.

Фото: Тарас Коваль

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ