“Укрпошта” у Тернополі запрошує на роботу працівників

0
1093

На замовлення Тернопільської дирекції акціонерного товариства “Укрпошта” фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували міні-ярмарок вакансій.

Начальник відділу з підбору персоналу Інна Червінська поінформувала безробітніх про старт нового проєкту «Пошта на колесах», а тому роботодавець має потребу в працівниках: начальник пересувного (мобільного) відділення зв’язку, листоноша пересувного відділення зв’язку та водій – супроводжувач. Мета цього проєкту – оптимізація роботи поштових відділень та надання послуг населенню у віддалених відділеннях та малозаселених пунктах Тернопільської області.

На ярмарці вакансій безробітним розповіли про умови праці та вимоги до працівників, марки автомобілів, особливості роботи пересувних відділень.

На завершені заходу присутні заповнили анкети, декілька осіб виявили бажання працювати. Роботодавець запропонував їм індивідуально поспілкуватись та більш детально ознайомитися з характером роботи пересувних відділень і вже після цього прийняти остаточні рішення щодо зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ