Через підробку документів у Тернополі судитимуть інспектора ДАБІ

0
235

Тернопільською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно інспектора будівельного нагляду Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України в Тернопільській області, який склав та видав завідомо неправдивий офіційний документ про відповідність виконаних робіт та можливість прийняття в експлуатацію будівлі колишньої залізничної лікарні в м. Тернополі (ч. 1 ст. 366 КК України).

Розслідуванням встановлено, що інспектор ДАБІ, достовірно знаючи, що роботи не були виконані в повному обсязі, склав та видав завідомо неправдивий офіційний документ, яким підтвердив їх виконання на вказаному об’єкті і можливість прийняття його в експлуатацію.

Нагадаємо, до суду вже скеровані обвинувальні акти щодо двох осіб, причетних до спроби незаконної приватизації колишньої залізничної лікарні в м. Тернополі вартістю понад 30 млн грн.

Триває слідство, що здійснюється слідчими третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Тернополі) ТУ Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ