У Тернополі дітям із малозабезпечених сімей вручили шкільні портфелики

0
26
“Шкільні портфелики” вручили дітям із малозабезпечених родин у Тернополі. Як розповіла координаторка проекту Аліна Муц, у пакунках — шкільне приладдя та речі першої необхідності.

Цього року благодійники підготували півтисячі портфеликів. Отримали їх діти із малозабезпечених і багатодітних сімей. Речі для школярів збирали під час різних благодійних акцій.

“Щоб зібрати речі, ми організували різноманітні акції, одна з них відбулася на території церкви Успіння Пресвятої Богородиці. тут відбувся благодійний ярмарок, виручені кошти спрямували на придбання необхідного шкільного приладдя для потребуючих дітей в рамках акції «Шкільний Портфелик». Дякуємо усім, хто придбав солодку випічку і  таким чином  долучився до  акції «Шкільний Портфелик». Щира подяка  парафіянам церкви та гостям міста, які не залишилися байдужими і підтримали  благодійну ярмарку”.

Таку акцію у Тернополі проводять понад двадцять років поспіль. За цей період благодійну допомогу перед початком навчального року отримали майже десять тисяч дітей.

Джерело – zz

 





БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ