Жителі Тернопільщини продовжують вірити аферистам і втрачають через це гроші

0
50

До поліцейських продовжують  надходити звернення краян про крадіжки з банківських карток. Мешканці Тернопільщини не зважають на застереження та потрапляють на гачок аферистів.

Чималу суму з картки втратив 39-річна мешканка Чортківщини. Псевдопрацівник банку вже за класичною шахрайською схемою зняв увесь залишок з її картки.

До жінки зателефонував нібито працівник служби безпеки банку.  Стривожив клієнтку, що з  рахунку намагалися зняти гроші в Дніпрі, тож необхідно поновити усі захисні дані. Вона надала незнайомцю усі відомості, аби, з його слів, створити нові захисні дані. Однак вже незабаром смс-повідомлення поінформувало чортківчанку, що з рахунку знято 28 тисяч. Ошелешена жертва ще спробувала зателефонувати на номер, з якого дзвонив псевдопрацівник, однак той вже був недоступним в мережі. Довелося йти в поліцію.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію, тож, ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки людині, що представилася співробітником вашого банку, а тим паче покупцям чи продавцям інтернет-сайтів.

У випадку, коли до вас телефонують допомогти перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані чи коди з смс, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

 Відділ комунікації поліції Тернопільської області

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ