У Тернополі жінку не пустили в тролейбус, бо вона була з дитиною

0
245

Під час зимової негоди молоду маму разом з двома дітьми не пустили в тролейбус та в автобус.

Кондуктори та водії жінці наголосили, що не пускають до салону з дитячими візочками. Жінка майже годину чекала необхідний громадський транспорт, щоб все-таки доїхати з дітьми додому, повідомляє Галас.

Про це інцидент написала Ольга Гордієнко в Фейсбук-спільності “Мама на дорозі”. Жінка розповідає, що у неї двоє дітей. Старшому сину 8 років і він навчається в школі. Також є й молодша дитина. Жінка обурюється, що зранку довелося йти з візочком по проїжджій частині, адже тротуари були не прогорнуті. А у вечері на неї чекав ще більш несподіваний “сюрприз”.

Забиравши сина зі школи Ольга хотіла доїхати з двома дітьми додому. Проте у тролейбус № 9 та в автобусі № 35 їй відмовили, аргументуючи тим, що вона з коляскою.

“Нас не пускали в тролейбус 9 та 35 автобус. Це жах… На зупинці “Лікарня швидкої допомоги” мене з немовлям та сином 8 років кондуктори не пускали в транспорт. При чому (автобус і тролейбус) не були повністю заповнені пасажирами. Тролейбус не встигла сфотографувати. А фото автобусу зробила. Принципово наголошували, що не пускають з візками… Від коли???? Я забирала сина зі школи. Мало того, що йшла зранку по проїзній частині то ввечері таке… Слів не маю”,  — висловила своє роздратування Ольга.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ