У Тернополі хворий на коронавірус чоловік наклав на себе руки на очах в лікарів

0
2073

В Тернополі чоловік, який лікувався від коронавірусу в лікарні, перерізав собі сонну артерію прямо на очах медперсоналу. – повідомляє ТСН

Він майже двадцять років пропрацював у податковій службі Тернопільщини. Сьогодні фото головного ревізора-інспектора з чорною стрічкою у фойє установи. Працівники шоковані раптовою смертю колеги. Бо, пояснюють, чоловік був дуже життєрадісним. “Скільки я його знав, а це більше шести років, я в життя ніколи не бачив людину в стані депресії, неадеквотності”, – каже заступник керівника ГУ ДПС у Тернопільській області Сергій Бабій.

Покійний з хворобою боровся більше пів місяця. Спершу удома під наглядом сімейного лікаря. “Кожна людина з “ковідом”, в них є якісь відчуття хвороби, а щоб в нього така паніка була, це ні”, – запевняє медик.

Проте у міській лікарні, куди чоловіка через десять днів доправили у тяжкому стані із двобічною ковідівською пневмонією, кажуть, що суїцидні настрої у нього помітили одразу. “В бесіді завжди проскакували такі думки, що він має дуже важку форму “ковіду”, він заразив дуже багато людей, що людина, яка от так вчинила, вона немає права на життя”, – переказує директор Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Це були лише його навіювання, кажуть медики і колеги, бо насправді, у період його хвороби на місці роботи захворіла лише одна людина. Його рідні – мати та дружина – теж були здорові, кажуть медики, які спілкувалися з ними у лікарні. Лікарі навіть приводили до чоловіка психолога, але він відмовився від його послуг. Пацієнта перевели в палату під постійний нагляд медиків. На їх очах він і вкоротив собі віку, маючи при собі ніж. “Була проведена розмова з родичами і лікарем-психіатром щодо подальшої тактики, можливого переведення у психдиспансер і о 19 годині на очах у медичного персоналу він вчинив цей акт”, – додає  Ярослав Чайківський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ