Очно чи дистанційно: як з понеділка буде відбуватися навчання у школах Тернопільщини

0
43

З 25 січня загальноосвітні школи області можуть відновлювати роботу після вимушених канікул через локдаун.

Про це повідомила заступниця начальниці управління освіти і науки області Ганна Зварич. У разі наявності значної кількості хворих на COVID-19, школи продовжуватимуть дистанційне навчання.

Рішення щодо відновлення навчання приймають безпосередньо у школі, – каже Ганна Зварич. Проте на загальнодержавному рівні рекомендовано учням повертатися за парти.

«З понеділка учні навчальних закладів Тернопільщини, які на період локдауну навчалися дистанційно чи перебували на канікулах, повернуться за шкільні парти. Однак якщо є захворюваність серед педагогічних працівників чи учнів, то керівництво школи вправі приймати самостійне рішення, щодо запровадження змішаної чи дистанційної форми навчання. Ні Міністерство освіти і науки, ні управління освіти і науки ТОДА не впливають на навчальний процес, а саме як той чи інший навчальний заклад повинен навчатися у період карантину. Виходячи із кожної конкретної ситуації, керівництво навчального закладу самостійно приймає рішення про перехід на змішану чи дистанційну форму навчання».

Відповідно до постанови Кабміну, класи, у яких більше половини учнів на самоізоляції, переходять на дистанційне навчання.

Лікарі наголошують: діти хворіють на коронавірус рідше. Найчастіше вони переносять хворобу у легкій чи безсимптомній формі. Втім, є загроза, що малеча швидко поширює вірус серед дорослого населення.

Джерело – zz.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ