На Тернопільщині побились прихильник і противник театру

0
315

У селищі міського типу Підволочиськ Тернопільської області прихильник нового вигляду театру на Подолі побився із противником нового вигляду театру на Подолі. Про це повідомляє всеукраїнська газета “Неоднозначні фасади”. – пише UaReview.

Суперечка спалахнула, коли двоє сусідів повертались із церкви додому, повідомляє видання.

Мирна розмова припинилась, коли після спілкування на теми погоди, зимових свят, врожаю і худоби приятелі заговорили про театр на Подолі.

Поки Василь казав, що нова будівля театру на Подолі не вписується в архітектурний ансамбль Андріївського узвозу, я мовчав, – цитує видання 47-річного Миколу, одного із суперників. – Але коли він почав говорити, що архітектура нового фасаду театру на Подолі це повний несмак, я сказав, що пора йому переживати за архітектуру власного фасаду.

Після кількох хвилин колотнечі розбишак розняли односельчани. Проте, коли люди дізнались причину конфлікту, суперечка ледь не переросла у масову бійку.

Усе завершилось, коли повиходили дружини Миколи та Василя і розвели їх по домівках, пише видання.

Нагадаємо, архітектура — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ