У Кривому Розі чоловік з маскою на підборідді побився з чоловіком з маскою на лобі

0
100

Поліція Кривого Рогу затримала двох чоловіків, які в черзі до магазину вчинили словесну перепалку, що переросла у бійку. Про це повідомив один із телеграм-каналів, присвячених поширеню новин про COVID-19 в Україні.

Це сталось увечері біля продуктового магазину, – розповідає очевидець події у чорній масці з черепом. – У магазині вже був дозволений ліміт відвідувачів, тож туди не пускали, і надворі утворилась невеличка черга. Люди стояли за два метри один від одного.

В кінці черги стояли чоловік з медичною маскою на підборідді та чоловік з медичною маскою на лобі. Та коли чергу замкнула жінка з маскою під носом, чоловік з маскою на лобі інстинктивно підійшов ближче до чоловіка з маскою на підборідді. Останній попросив відійти від нього на безпечну відстань, а коли це не подіяло, пригрозив антисептиком.

Щоб бути переконливішим, чоловік з маскою на підборідді дістав антисептик і скерував його на чоловіка з маскою на лобі. Той також не розгубився і вмить дістав з кишені свій антисептик, – продовжує історію одна з касирок магазину, яка вийшла подивитись на конфлікт, одягнена у брендовану маску. – Не знаю, хто перший привів свій антисептик у дію, але обоє чоловіків почали дезінфікувати один одного. Коли вони закінчили, в повітрі повис стійкий запах антисептика для рук з ароматом дині змішаний із запахом антисептика з ароматом маршмеллоу.

Ситуація ставала напруженішою. Жінка з марлевою пов’язкою на шиї спробувала почати процес переговорів, проте промовисті погляди обох чоловіків з медичними масками зупинили її.

Тоді чоловік з маскою на лобі дістав з кишені сині медичні рукавички і одягнув їх, готуючись до нападу, – каже ще один очевидець у респіраторі. – У чоловіка з маскою на підборідді не було рукавичок, тож він попросив чергу пропустити його, хутко збігав до магазину, купив стерильні білі рукавички і одягнув їх.

Коли з’явились троє патрульних поліцейських з масками на обличчі, чоловік з маскою на лобі та чоловік з маскою на підборідді вже били одне одного, використовуючи для цієї мети лише кулаки в рукавицях, наносячи короткі обережні удари.

Патрульні поліцейські, озброївшись гумовими рукавицями, гумовими кийками, сталевими наручниками та командними голосами, скрутили учасників конфлікту, посадили в патрульну машину та відвезли до поліцейського відділку.

За інформацією одного з телеграм-каналів, присвячених поширеню новин про COVID-19 в Україні, після проведеної розмови чоловіків відпустили. Вони одягли маски на обличчя та розійшлись по домівках.

Роман Голубовський, спеціально для UaReview

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ