На Тернопільщині з річки Дністер незаконно видобували гравій і гальку

0
99

Перед судом постане керівник ПП, який реалізував незаконно видобуті підприємством з русла Дністра гальку і гравій на майже 1,5 млн грн
Під процесуальним керівництвом Тернопільської обла

сної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.240 та ч.1 ст. 209 КК України стосовно керівника приватного підприємства, фірма якого незаконно видобувала корисні копалини та реалізувала продукцію з них на суму майже 1,5 млн грн.

За версією слідства, під час розчистки русла річки Дністер для забезпечення судноплавства на ділянці – м. Заліщики, с. Добрівляни, с. Городок Тернопільської області, підприємство впродовж 2017-2019 років видобувало гальку та гравій без спеціального дозволу.

Видобуті корисні копалини загальнодержавного значення перевозили на територію приватного підприємства, де за допомогою спеціального обладнання переробляли у готову продукцію та оприбутковували як щебінь. За час із січня 2017 по жовтень 2019 фірма реалізувала близько 17 тис т незаконно виготовленої готової продукції на загальну суму майже 1,5 млн грн.

Розслідування завершено

Пресслужба Тернопільської обласної прокуратури

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ