У цьому тернопільському масажному салоні з людей “зішкрябують все погане”

0
726

У тернопільському масажному оздоровчому салоні Cansely відзначили чотириріччя з дня відкриття. На сьогодні тут пропонують близько 30 видів китайського масажу. Колектив салону привітали клієнти, друзі і бізнес-партнерів, які завітали на свято.
У салоні Cansely відновлюють тіло та красу оздоровчими видами масажу. Китайський масаж Гуаша в перекладі означає «зішкрябти усе погане».

Спеціаліст салону Кенслі Олег Ошкало каже, до салону приходять люди з різними проблемами. Когось спина болить, а хтось має конкретні проблеми остеохондрозу, хто відчуває біль у м’язах.

Олег займається процедурами Гуа-Ша. Це древній китайський масаж.
– Практикую профілактичні масажі, – каже Олег Ошкало. – Вони направлені на профілактичний, косметичний і частково лікувальний ефект.

Олег за першою освітою психолог. Вміє відчувати і настрій, і фізичний стан клієнтів.
– Була у мене одна клієнтка, яка мала проблеми у всіх сферах – якась темна смуга в житті, – розповідає масажист.  – Після десяти процедур масажу вона стала спокійнішою і впевненішою в свої силах. Почала активно вирішувати свої проблеми, знаходила вихід з безвихідних ситуації, у неї з’являлися ідеї. Ця жінка розквітла і набралася сил завдяки розслабленню.

Часто коли люди під натиском життєвих проблем – в роботі, в побуті, в сім’ї чи фінансах, вони зажаті. Людина може прийти до нас пригніченою, втомленою. Масажі дають емоційне і психологічне розвантаження. Людина розслабляється і їй стає легше, після процедури почуває себе набагато комфортніше. Відчуття таке – наче знявся якийсь вантаж.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ