“ВО Свобода” та партія “Порядок. Відповідальність. Справедливість” вимагають в уряду знизити тариф на газ для українців

0
85

Політичні сили, які підтримують мера Сергія Надала, звернулися до уряду з вимогою повернути адекватний тариф на газ 

Про це йдеться у спільній заяві представників політичних сил. Зокрема у документі наголошено, що непродумані дії уряду у тарифній політиці загрожують зірвати новий опалювальний сезон. Про це сказав у спільному відеозверненні до українців представник ВО “Свобода” Олег Сиротюк.

“Уряд  ставить під загрозу початок опалювального сезону. Хоче накинути тернополянам нове тарифне ярмо. Уряд без попередження підвищив ціну на газ майже на 50 %. Тоді, як протягом 11 місяців міська влада Тернополя регулярно знижувала тарифи на гарячу воду та опалення. Тернопіль активно інвестує у термомодернізацію та зменшує споживання газу, Уряд обкрадає українців, хоче за кошт споживачів вирішити фінансові прорахунки топ-керівників “Нафтогазу”, які отримують мільйонні зарплати. Українцям за завищеною ціною продають український же газ. Вимагаємо припинити наживатися на українцях, що опинилися в складних економічних умовах. Зупиніть газовий геноцид українців!” – сказав Олег Сиротюк.

Варто зауважити, що напередодні опалювального сезону уряд вкотре раптово підняв ціну на газ для підприємств теплокомуненерго. Відтак ціна тисячі кубометрів газу більше ніж на тисячу гривень перевищує ціну газу, яку сам уряд рекомендував міським комунальникам закладати у тарифи на тепло та гарячу воду для населення. Таким чином, уряд провокує зростання тарифів на тепло для людей, ставить під загрозу входження міст і селищ у опалювальний сезон. Крім того уряд руйнує програми модернізації теплокомуненерго. Комунальні підприємства будуть нездатні отримувати необхідні кредити у європейських донорів на оновлення, бо не зможуть за ними платити.

Голова тернопільської “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Олександр Смик наголосив, що непрофесійні дії уряду штовхають комунальну систему до колапсу.

“Уряд свідомо штовхаєте Україну в хаос. Нафтогаз підвищив ціни на газ, що викличе зростання тарифів. Уряд  посилається на “європейські ціни на газ”, забувши про українські зарплати і пенсії. Непрофесійні урядові рішення штовхають комунальну систему до колапсу. Під загрозою тепло у наших домівках взимку. Вимагаємо повернути адекватний тариф на український газ для міст і селищ України. Це буде перше спільне рішення фракції “Порядок. Відповідальність. Справедливість” та ВО “Свобода” у тернопільській міській раді”, – сказав Олександр Смик.

Варто зауважити, що висновками експертів, державний оператор газу забирає собі різницю між ціною газу українського видобутку і газу з Європи. Українцям же за завищеною ціною продають українських же газ.

Представники ВО “Свобода” та “Порядок. Відповідальність. Справедливість” у спільній заяві закликали уряд зупинити грабунок людей, скасувати непрофесійні рішення, які ведуть до колапсу комунальну систему, а сплату комуналки роблять непідйомною.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ