“Про мудрість, коли вже пізно”, – у тернопільському театрі показують нову зворушливу виставу

0
381
«Боже, зроби так, щоб мене не сварили…». Це щира молитва хлопчика, навколо якого крутися вся родина і, зрештою, вся вистава. Прем’єра страшно смішної комедії «46 моментів щастя» Тернопільського обласного драматичного театру ім. Т. Шевченка.
Це про дитячу самотність і постійну зайнятість батьків. Коли обидві бабусі перетягують внука кожна у свій бік. Борються за увагу дитини всілякими методами – і підкупом, і маніпуляціями.
Історія, де і бабця Даша, і бабця Роза, конкуруючи за увагу внука, одночасно проявляють і свої найгірші риси, і велику любов до дитини. Знецінюють одна одну, сліпі у своїх упередженнях і життєвих переконаннях. Одна бабуся – українка, інша – єврейка. Кожна по-своєму щаслива і нещасна, бо обидві десь глибоко ховають свої втрати і душевний біль.
Це післявоєнний час, який настроєво чимсь перегукується із нашим.
Вистава і весела, і сумна одночасно. Про дріб’язковість і душевну сліпоту людини в побуті. Про життя і його короткочасність. Про мудрість, коли вже пізно. Про те, що все минає і це мине. Про глобальнішу точку зору на стосунки людей. Варто подивитися. Усім, хто скучив за театром.
Режисер-постановник – народний артист України Олег Мосійчук.
Наталія Лазука.
Фото: Михайло Урбанський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ