Кандидатка в депутати з Тернополя розповіла, що деякі депутати підкуповують виборців

0
486
Це фото – не просто згадка про першу фотосесію…
Це була фотосесія до виборів у 2010 році. Отримала хороший досвід та винесла ще більше уроків.
За 10 років нічого не змінилося на моєму окрузі. Певні депутати продовжують підкупляти виборців до цих пір і навіть не червоніють. А виборці тішаться… на заміну їм заклали плиткою двір, зробили екопарковку, десь встановили дитячий майданчик тощо… Хоча депутат має це робити, бо він ДЕПУТАТ. І не тільки це. 
І більшість не цікавить, що забудовують парки, що є проблеми в школах і дитячих садках, що є насилля в сім`ях, що є діти у дитячому будинку тощо…
Ось такі РЕАЛІЇ!!!
Колись мене не підтримали навіть сусіди у будинку. А також з навколишніх будинків. Та скільки там було того округу. Близько 5 000 людей.
Не те, що тепер округ №4 – 34 000!!!
Пройшли роки… і у місті є люди, які не пам`ятають, за кого голосували, є такі хто не знає свого депутата. Але звертаються до нас, до громадських діячів допомогти у вирішенні питань зі спортивним майданчиком, з харчуванням у школі.
Але ще сумніше… коли ти починаєш щось ворушити, то вони не йдуть з тобою… щоб не дай … їх не побачили, наприклад керівництво школи і класний керівник.
Сьогодні багатьом не довподоби партія, від якої я балотуюсь у міську раду. Я це переживу…
Переживу, що багато хто вже не дружить зі мною у ФБ та не ставить вподобайки і коменти… а раніше так вподобували.
Переживу, що багато хто відкрито не говорить, що не буде мене підтримувати і допомагати… а просто шукає шляхи відступу… або просто мовчить…
Всі, хто ще ВІРИТЬ у мене і хоче ДОПОМОГТИ мені – пишіть мені особисто або долучайтеся до події.
Проголосуй за Лілію Проць (округ №4) і додавайте своїх друзів та знайомих, які живуть на цьому окрузі).
Як колись казав Нельсон Мандела, коли став Президентом, “що моя сім`я вся ПАР”, то я вірю, що 25 жовтня округ №4 стане моєю СІМ`ЄЮ.
ДумайТЕ! ВирішуйТЕ!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ